Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Është vetëm një shtetas i Kosovës i vdekur nga rrëzimi i aeroplanit në Shkup

Prizren Post | 10:09 - 07.09.2016

Shkup – Edhe pse mbrëmë Ministria e Punëve të Brendshme në Maqedoni nëpërmjet Drejtorit për Siguri Publike, Mitko Çavkov tha se nga aeroplani i rrëzuar në rrethinë të Shkupit ka pasur të vdekur dy shtetas të Kosovës dhe katër nga Italia, gazetarët nga vendi i ngjarjes thonë se njëri nga udhëtarët me iniciale F.B ka qenë në aeroplan tjetër dhe ka shpëtuar nga vdekja, transmeton Telegrafi.


Arivisti Company