Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Ja çka bëri De Biasi në zhveshtore të Kombëtares

Prizren Post | 12:19 - 16.06.2016

Gianni de Biasi ka treguar se si lojtarët kanë qenë të dëshpëruar pas humbjes ndaj Francës
Përzgjedhësi i Shqipërisë, Gianni de Biasi ka treguar një detaj shumë interesant pas humbjes nga Franca 2:0.

Ai ka treguar se lojtarët kanë qenë të dëshpëruar në zhveshtore.

“Kur shkova në zhveshtore të gjithë lojtarët ishin me kokë poshtë, por unë u thash atyre që të ngrisin kokën lartë dhe të ndjehen krenar”, tha De Biasi gjatë konferencës për media.


Arivisti Company