Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Një 35 vjeçar nga Prishtina mbytet në Velipojë, hyri për të shpëtuar gruan

Prizren Post | 18:41 - 20.07.2017

Viktima është shtetasi me inicialet F.H., 35 vjeç, banues në Prishtinë.

Nga deklarimet e para të dëshmitarëve të ngjarjes së rëndë, mësohet se 35-vjeçi është mbytur në përpjekje për të shpëtuar bashkëshorten e tij, raporton TCh.

Grupi hetimor i policisë ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po kryen hetimet për zbardhjen e saj.


Etiketa:
Arivisti Company