Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Rrihen dy të rinj nga Saraji

Prizren Post | 14:21 - 10.07.2013

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Me shkopinjë bejzbolli, katër persona i kanë rrahuar dy të rinj nga Saraji, në momentin kur këta dy po hipnin në autobusin urban nr.5.

Siç njofton Ministria e Punëve të Brendshme (MPB), ngjarja e tillë ka ndodhur dje vonë në bulevardin “Jane Sandanski“, afër Qendrës tregtare “Biser”, derisa 19-vjeçari I.H. nga Saraji dhe shoku i tij А.S. po hipnin në avtobusin numër 5, këta fizikisht ishin sulmuan nga 4 persona të panjohur.

Me këtë rast dy shokët nga Sarajit kanë marrë lëndime serioze nga goditjet me shkopinjë bejzbolli.


Etiketa:

Bëni një koment

Arivisti Company