Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Takimi për vizat: Të gjitha rekomandimet janë përmbushur

Prizren Post | 11:45 - 11.01.2016

Prishtinë – Sot kryeministri Isa Mustafa, ka zhvilluar një takim me ministrat përgjegjës për përmbushjen e tetë rekomandimeve të fundit për liberalizim të vizave.

Ministri i Integrimit Evropian, përmes një postimi në Twitter, duke shpërndarë foto të takimit, ka thënë se të gjitha rekomandimet janë përmbushur, dhe se procesi do të përmbyllet shumë shpejtë.


Etiketa:
Arivisti Company