Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Yjet shqiptar të Manchester City përshëndesin me shqiponjë

Prizren Post | 19:55 - 12.07.2016

Bersant Celina dhe Sinan Bytyqi janë duke stërvitur nën urdhëratë e Pep Guardiolas.

Dy yjet e rinj shqiptar para se të fillojë stërvitja, kanë pozuar duke e bërë shqiponjën me duar.

Trajneri i ri i Cityt, Guardiola, ka thënë se është i kënaqur me atë çfarë ka gjetur te akademia e kësaj skuadre, pjesë e së cilës janë edhe të dy shqiptarët.

Në stërvitje nuk ka munguar as serbi Kolarov, i cili mund të jetë ndjerë ‘i provokuar’ nga kjo përshëndetjet e lojtarëve me shqiponjë.


Arivisti Company