Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

5 të vdekur nga përplasja e një veture me autobusin në Suharekë

Prizren Post | 14:39 - 08.07.2018

Suharekë – Aksident i rëndë komunikacioni ne Biraqe të Suharekës.

Rreth orës 13:21 minuta në magjistralen Suharekë-Duhël ka ndodhur një aksident i tmerrshëm komunikacioni me ç’rast kanë humbur jetën pesë persona: dy të rritur dhe tre fëmijë.

Vdekjet janë konfirmuar nga emergjenca e cila ka dalë në vendin e ngjarjes. Aksidenti ka ndodhur në mes të një automjeti të llojit BMW dhe një autobusi, njofton zëdhënësi i policisë për Rajonin e Prizrenit, Hazir Berisha.


Etiketa:
Arivisti Company