A e ndryshoi krejtësisht ndeshjen kjo pritje e mrekullueshme nga Navas? (Video)


E diel, 4 Qershor 2017

Para se Cristiano Ronaldo të shënojë për 1:0, Miralem Pjanic, lansoi një goditje të fuqishme, të cilën e ndali Navas me reflekset e tij të jashtëzakonshme, që sipas shumë analistëve, nëse do të kishte hyrë gol, ndryshe do të ishte zhvilluar ndeshja.

[youtube Fh_jT38gx9g]

Real Madridi në fund e fitoi ndeshjen 4:1 dhe Ligën e Kampionëve për herë të dytë me radhë dhe të tretin në katër vitet e fundit.

[youtube g6uJs7dj29o]

Etiketa: , ,
Të fundit