Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

A po vazhdon tkurrja e PDK dhe rritja e NISMA’s në Gjilan? Limaj themelon edhe një Nëndegë

Prizren Post | 18:13 - 03.06.2018

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

NISMA Socialdemokrate, dega në Gjilan është duke e vazhduar procesin e konsolidimit dhe zgjerimit të saj. Të dielën kjo parti ka themeluar edhe një nëndegë në lagjen “Dheu i Bradhë 2”, kryetare e së cilës është zgjedhur Mimoza Ramadani. Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, kryetari i NISMA në Gjilan, Bajram Hasani, njëherësh ministër i Tregtisë dhe Industrisë në Qeverinë e Kosovës.


Etiketa:

Bëni një koment

Arivisti Company