Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Aksident në Vushtrri, lëndohen gjashtë femra

Prizren Post | 14:01 - 28.05.2017

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar viktima dhe pesë pasagjere- femra, thotë PK.

Të gjitha kanë pranuar trajtim mjekësor në spitalin e Mitrovicës dhe më pas janë liruar për në shtëpi, raporton Express.

Dje në Kosovë kanë ndodhur dhjetëra aksidente prej të cilave 1 ka përfunduar me fatalitet, 12 me të lënduar dhe 23 aksidente të tjera pa të lënduar.


Etiketa:

Bëni një koment