Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Ambasadori amerikan shpreh ngushëllime për vdekjen e Bajram Rexhepit

Prizren Post | 15:14 - 21.08.2017

“Ngushëllimet e mia më të sinqerta për familjen miqtë dhe kolegët e ish kryeministrit Bajram Rexhepi, i cili punoi në interes të Kosovës për shumë vite”, ka shkruar Delawie në një postim në një postim në Twitter.

Ish-kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi, ka ndërruar jetë në moshën 63-vjeçare në një spital në Turqi.


Etiketa:
Arivisti Company