Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Arrestohen tre persona për prostitucion në Prizren

Prizren Post | 13:55 - 15.12.2018

PRIZREN – Policia e Kosovës në Prizren ka arrestuar tre të dyshuar, dy meshkuj nga Kosova dhe një shtetase të Shqipërisë, nën dyshimin për marrje me prostitucion.

Me vendim të gjyqtarit për kundërvajtje, të dyshuarit u liruan dhe rasti shkoi në procedurë të rregullt.


Etiketa:
Arivisti Company