Arsenali mposhtet në Anfield, Liverpool hynë në zonën e LK-së


E shtunë, 4 Mars 2017

Liverpooli ka fituar ndaj Arsenalit me rezultat 3-1 në Ligën Premier.

Vendasit ishin më të mirë gjatë gjithë takimi dhe kjo ishte një fitore e merituar nga Reds.
Pas kësaj fitore Liverpooli ngjitet në vendin e tretë me 52 pikë, kurse Arsenali në të pestën me dy pikë më pak.

Etiketa: , ,
Të fundit