Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Bayern shkatërroi Frankfurtin për të lëvizur katër pikë lartë para Dortmundit

Prizren Post | 22:44 - 23.05.2020

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Bayern Munich qëndron përsëri katër pikë larg Borussia Dortmund pas një fitoreje argëtuese 5-2 ndaj Eintracht Frankfurt.

Thomas Muller dhe Alphonso Davies ishin përsëri shifra kryesore për Bayern Munich ndërsa kampionët e mundën Eintracht Frankfurt 5-2 të shtunën, duke rikthyer jastëkun e tyre me katër pikë në samitin e Bundesligës përpara Der Klassiker të së martës.


Etiketa:

Bëni një koment