Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Berisha pas një kohe të gjatë e merr një super-lajm

Prizren Post | 11:48 - 18.09.2016

Etrit Berisha pritet të jetë sot titullar me Atalantën, sepse portieri i parë Sportielo ka probleme me shpinën dhe nuk do jetë i gatshëm për ndeshjen ndaj Cagliarit.

Ky është një rast mjaft i mirë për gardianin e Kombëtares të tregojë cilësitë e tij, dhe të përpiqet ti fitojë besimin e Gasperinit.

Përballja e sotme e Atalantës luhet prej orës 15:00, ndeshje në të cilën ekipi i Berishës do tentojë të marrë pikë ndaj Cagliarit.


Arivisti Company