Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Berisha takim me Nishanin në Presidencë

Prizren Post | 16:27 - 15.09.2015

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Tiranë – Ish-kryeministri Sali Berisha po zhvillon një takim zyrtar me kreun e shtetit, Bujar Nishanin. Takimi mendohet se vjen pas situatës së tensionuar politike në vend, debateve të shumta dhe raportit të OSBE-së.

Lidhur me takimin mes Nishanit dhe Berishës nuk pati asnjë njoftim nga Zyra për Shtyp e Presidencës. Ndërkohë që, ende nuk dihet saktësisht arsyeja e këtij takimi.

Pritet që në fund të takimit të mësohet më shumë për temat e diskutimit mes tyre.


Etiketa:

Bëni një koment