Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

City e kërkon Wilsheren, Arsenali Pedron

Prizren Post | 09:52 - 28.04.2015

Dy skuadrat e mëdha angleze Arsenali dhe Manchester City po përgatitën për transferime për afatin e verës.

Manchester City po e kërkon yllin anglez te Arsenalit, Jack Wilshere. “Gunners” kanë bërë me dije se nuk do të shitet ylli I saj, por City këmbëngul ne transferimin e reprezentuesit anglez për të cilin ka përgatitur 30 milionë euro.
Në anën tjetër ekipi i Arense Wenger është i interesuar për sulmuesin e Barcelonës, Pedro Rodriguez. Për spanjollin Arsenali ka gati 24 milionë euro.


Arivisti Company