Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Debat i ashpër mes Besa Gaxherrit dhe Halil Matoshit (Foto)

Prizren Post | 14:05 - 22.05.2017

Matoshi sot kandidat i koalicionit PDK-AAK-Nisma e kishte cilësuar partinë e Kadri Veselit si parti të krimit.

Tash kur Matoshi iu bashkua “partisë së krimit”, Gaxherri ia ka shfaqur ish-publicistit komentin e bërë para shumë kohe, duke i kërkuar atij të kërkojë falje për akuzat ndaj LDK-së.

“O Halil Matoshi, shiqojë komentet tuaja para pak muajsh. Ku je sot? Te lutem, se paku me kerko falje”, ka shkuar Besa Gaxherri duke shfaqur në Facebook komunikimin që kishin pasur me Matoshin.


Etiketa:
Arivisti Company