Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Derbi kosovar në fazën e dytë të Ligës Ballkanike

Prizren Post | 19:08 - 28.01.2016

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Prishtinë – Janë kompletuar grupet e fazës së dytë Ligës Ballkanike.
Sigal Prishtina, Peja dhe Bashkimi kanë mësuar kundërshtarët e tyre.

Në fazën e dytë në Grupin D do të takohen dy ekipet më të mira kosovare, Sigal Prishtina dhe Peja. Ndërsa klubi prizrenas gjendet në Grupin C.

Kujtojmë se ndeshjet e kësaj faze fillojnë më 2 shkurt dhe përfundojnë më 16 mars.

Grupi C:

KB Bashkimi
BC Beroe
KK Mornar
KK Teodo

Grupi D:

KB SIGAL Prishtina
KK Kozuv
BC Levski 2014
KB Peja


Etiketa:

Bëni një koment

Arivisti Company