Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Dhjetëra të vdekur nga një shpërthim vullkani në Guatemalë

Prizren Post | 10:57 - 04.06.2018

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Njëzetepesë persona kanë humbur jetën dhe qindra të tjerë janë plagosur pas shpërthimit të vullkanit Fuego në Guatemalë, kanë njoftuar zyrtarët e këtij vendi.


Etiketa:

Bëni një koment