Djali i Sami Lushtakut thotë se përkrahin fuqishëm ‘Fillimin e ri’


E shtunë, 27 Maj 2017

Mërgimi, që është edhe kandidat i koalicionit PDK-AAK-Nisma për deputet, duke folur në një tubim në Skenderaj pohoi se ndjehet krenar që partia ia dha besimin.

“Familja ime është mbështetëse e madhe e Fillimit të Ri. Ndjehem i nderuar që jam pjesë e Partisë Demokratike të Kosovës dhe ndjehem krenar që jam kandidat për deputet i kësaj partie”, tha ai.

“Nuk është i fuqishëm premtimi jonë, por puna jonë e bënë premtimin”, shtoi Lushtaku.

Etiketa: , ,
Të fundit