Dy të vdekur dhe 12 raste me COVID-19 në Kosovë


E hënë, 27 Shkurt 2023

PRISHTINË – Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë të ditur se 2 persona kanë humbur jetën si pasojë e infektimit me COVID-19, në 24 orët e fundit.

Në 24 orët e fundit janë konfirmuar 12 raste pozitive, nga 35 testime.

Numri i rasteve aktive është gjithsejtë 204.

Etiketa: ,
Të fundit