Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

E frikshme, peshkaqeni shfaqet mes pushuesve

Prizren Post | 23:18 - 25.06.2017

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Në ujëra është parë një peshkaqen i madh dhe se kjo gjë ka shërbyer që shumë prej pushuesve të mund të marrin arratinë e të dalin në breg.

Shumë njerëz kanë nisur të ikin dhe të bërtasin, të përfshirë nga paniku, shkruajnë mediet ndërkombëtare.

Plazhi i Iletas është mbyllur në mënyrë të përkohshme pas një njoftimi nga ana e autoriteteve se një tjetër peshkaqen ishte parë në plazhet e Cala Major.


Etiketa:

Bëni një koment

Arivisti Company