Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Evertoni më favorit se Interi për shërbimet e Januzaj

Prizren Post | 22:08 - 24.12.2014

Liverpool – Ekipi i famshëm anglez nga qyteti i Liverpool-it, Everton po shfaqet si favorit për i madh për transferimin e yllit shqiptar, Adnan Januzaj.
Bosi i Manchester United, Louis van Gaal, është i gatshëm që të lë në huazim belgun në janar, në mënyrë që ai të ketë fuboll të rregullt.
Januzaj është lidhur me Interin dhe me Real Sociedadin.

Por, tashmë sipas TMW duket se Januzaj e ka të ardhmen te Evertoni.


Arivisti Company