Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Fitojnë Liverpool dhe Manchester City (VIDEO)

Prizren Post | 23:20 - 28.10.2015

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Liverpooli dhe Manchester City i kanë fituar ndeshjet e tyre në ‘Capital One Cup.
Skuadra nga ‘Anfield’ e mposhti Bournemouthin 1:0, me golin e vetëm të shënuar nga Clyne.

City në anën tjetër e deklasoi Crystal Palacen me rezultat 5:1, me golat e shënuar nga Bony, De Bruyne, Ihenacho, Toure dhe Garcia.


Bëni një koment