Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Formacionet zyrtare: Skënderbeu – Besiktas

Prizren Post | 20:34 - 17.09.2015

Skënderbeu dhe Besiktas kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në kuadër të Europa League.

Skënderbeu: Shehi, Arapi, Ademir, Radas, Abazi, Latifi, Esquerdinha, Lilaj, Shkëmbi, Berisha, Olayinka.

Besiktas: Zengin, Koybasi, Gulum, Beck, Rhodolfo, Sosa, Hutchinson, Uysal, Frei, Quaresma, Tosun.


Etiketa:
Arivisti Company