Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Gjendet një person i vdekur afër liqenit në Mitrovicë

Prizren Post | 10:30 - 17.07.2017

Policia e ka cilësuar këtë vdekje si të dyshimtë, ku thuhet se viktima K-Boshnjak, është gjetur i shtrirë në tokë pa shenja jete, transmeton Express.

“Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar në vendin e ngjarjes. Sipas dëshmitarëve viktima ishte duke lëvizur me biçikletë dhe për një moment ka rënë për tokë. Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin e Policisë.


Etiketa:
Arivisti Company