Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Golden State pëson humbje të papritur kundër Houstonit

Prizren Post | 10:27 - 23.05.2018

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Mbrëmë është luajtur ndeshja e vetme e finales së serisë së playoff në Konferencën Perëndimore.

Kampioni aktual i NBA-së, Golden State Warriors ka pësuar humbje të papritur para shikuesve të vetë kundër Houston Rockets.

Basketbollistët e kësaj të fundit arritën të triumfojnë me rezultat 95-92, në saje të mbrojtjes së fortë dhe efikasitetit në fazën e sulmit.


Etiketa:

Bëni një koment

Arivisti Company