Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Haradinaj: Me besimin e dhënë, do ta nderoj atdheun

Prizren Post | 10:50 - 17.05.2017

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Prishtine – Kandidati për kryeministër i koalicionit PDK-AAK-Nisma, Ramush Haradinaj ka thënë të mërkurën se besimin e dhënë në luftë dhe besimin e dhënë nga presidenti Rugova e ka mbajtur me nderë.

Ai në një postim në rrjetin social Facebook shkruan se me besimin e dhënë do të nderon atdheun.

Lexoni të plotë postimin e tij në Facebook:

“Të dashur qytetarë,

Besimin e dhënë në luftë, e kam nderu edhe te bashkëluftëtarët edhe te populli im;

Besimin e dhënë nga Presidenti Rugova, e kam mbajt me nder;

Me besimin e dhënë sot, do ta nderoj atdheun!

Na priftë e mbara!?”.


Etiketa:

Bëni një koment