Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Inter sulmon fuqishëm, pas Lukakut vjen Dzeko

Prizren Post | 08:23 - 22.06.2019

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Inter nën drejtimin e Conte po bën një sulm shumë të frikshëm. Po synohet transferimi i Lukakut nga Manchester United dhe Edin Dzekos nga Roma.

Sipas mediave italiane, transferimi i Dzekos është shumë afër. Të dy ekipet janë dakort me kushtet e marrëveshjes. Mendohet që zyrtarizimi i Dzekos tek Inter të bëhet përpara 30 qershorit.

Projekti i ri i Inter për të ngritur ekipin edhe një herë në nivele të larta ka ardhur që me transferimin e Conte. Ai tashmë ka nisur një fushatë reformimi brenda ekipit.


Etiketa:

Bëni një koment

Arivisti Company