Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Kane shënon het-trik ndaj Panamasë

Prizren Post | 15:44 - 24.06.2018

Kombëtarja e Anglisë ka gjetur edhe golin e gjashtë në ndeshjen e tyre të grupeve ndaj Panamasë.

Anglia ka shtuar edhe më shumë epërsinë ndaj Panamasë në ndeshjen e dytë të vlefshme për Grupin G në kuadër të Kupës së Botës “Rusia 2018”.

Është sulmuesi Harry Kane, i cili ka shënuar me fat për epërsinë 6-0.

Goli i Kane erdhi pas një devijimi pavetëdije të goditjes së Loftus-Cheek.

Ky gol erdhi në minutën e 62-të dhe ishte i treti personal për Kane.


Etiketa:
Arivisti Company