Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Kane shihet si zëvendësues i Suarezit

Prizren Post | 15:04 - 09.12.2018

Barcelona thuhet se e sheh sulmuesin e Tottenhamit, Harry Kane, si zëvendësuesin ideal të Luis Suarezit dhe kanë gati 223 milionë euro për një ofertë gjatë verës.

Klubi londinez mund të detyrohet të shesë yllin e tyre anglez të sulmit.

Kjo pasi sipas mediave angleze, Barcelona është e gatshme të shpenzojë shumë për kapitenin e Anglisë.


Etiketa:
Arivisti Company