Katër vëllëzer përleshen mes vete në Gjilan

Të dyshuarit në shenjë revolte kanë dëmtuar dy vetura prona të përbashkëta.

Njoftimi i policisë:

Gjilan 28.06.2017-00:20. Janë arrestuar katër të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë vëllezër, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur në mes vete. Njëri nga ta ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar trajtim mjekësor. Të dyshuarit në shenjë revolte kanë dëmtuar dy vetura prona të përbashkëta. Me vendim të prokurorit dy të dyshuar janë liruar në procedurë të rregullt, ndërsa dy të tjerë janë dërguar në mbajtje.

Etiketa: ,

Leave a Reply