Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Kështu duken deputetët e rrahur të LSDM-së [foto]

Fotogaleri5 FotoPrizren Post | 15:16 - 28.04.2017

Shkup – Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev ka paralajmëruar konferencë për shtyp dhe rreth tij janë shfaqur të gjithë zyrtarët e partisë, shkruan Telegrafi Maqedoni.

Zoran Zaev, Maksim Dimitrievs, Oliver Spasovski, Ljupç Nikollovski dhe Radmilla Sheqerinska duken të lënduar keq dhe në kokë dhe nëpër trup kanë fasha mjekësore.

Konferenca e kryetarit të LSDM-së është ndjekur me ovacione dhe me duartrokitje.

Total 1 Shares Share 1 Tweet 0 Pin it 0 Share 0

Fotogaleri


Etiketa:

Bëni një koment