Këta janë kundërshtarët e Kosovës në Ligën e Kombeve

Kosova do të jetë pjesë e Ligës C, ndërsa është dalur nga shorti në grupin e dytë.

Shorti për Ligën e Kombeve është hedhur në selinë e UEFA-s në Nyon të Zvicrës.

Me Kosovën në grup do të jenë Greqia, Irlanda e Veriut dhe njëra në mes të Qipros/Estonise.

Etiketa: ,

Leave a Reply