Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Këto janë çiftet e çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve

Prizren Post | 13:23 - 17.03.2017

Sot, është hedhur shorti i çerekfinaleve në Nyon të Zvicrës, ku janë mësuar edhe katër çiftet.

Padyshim që përballja më e fortë do të zhvillohet mes skuadrës së Real Madridit dhe Bayern Munichut.

Gjithashtu derbi i madh do të jetë edhe takimi mes Juventusit dhe Barcelonës.


Etiketa:
Arivisti Company