Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Këto janë fanellat e Barcelonës për sezonin e ri [foto]

Prizren Post | 22:59 - 21.01.2016

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Gazeta spanjolle ‘Sport’ pretendon se ka zbuluar të tri fanellat e Barcelonës për sezonin e ardhshëm.

Fanella e parë do t’i qëndrojë besnike dhe do të jetë me vija horizontale kuq dhe kaltër.

Ndërsa e dyta pritet të jetë e ngjashme me atë të sezoni 2011/12, kurs e treta është ngjyrë vjollcë.

Edhe në sezonin e ardhshëm Qatar Airways do të jetë sponsor.

barc


Etiketa:
Arivisti Company