Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Konjufca replikon Molliqajn: LVV e gatshme me rrëzu qeverinë, ju a jeni të gatshëm

Prizren Post | 12:45 - 05.06.2018

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Prishtinë – Shefi i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, Glauk Konjufca dhe deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj janë përplasur në seancën e sotme për disa çështje, përfshirë edhe rrëizmin e Qeverisë.

Sa i perket qëndrimeve të LVV-së ti nuk mundesh me fol në mënyrë parimore për to. Ti vetëm se po mundohesh me shkatërru Lëvizjen, tha deputeti i Vetëvendosjes duke iu përgjigjur pyetjeve paraprake që deputeti i PSD-së Dardan Molliqaj kishte parashturar kundrejtë LVV-së.


Etiketa:

Bëni një koment

Arivisti Company