Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Kosova në pritje të fitores historike ndaj Bullgarisë

Prizren Post | 19:32 - 25.03.2019

Përfaqësuesja e Kosovës dhe ajo e Bullgarisë kanë publikuar tashmë formacionet zyrtarë për ndeshjen e vlefshme për eliminatoret e Euro 2020.

Dardanët i nisin eliminatoret për Kampionatin Evropian si nikoqir të Bullgarisë në ndeshjen tonë të parë në këto kualifikime.

Ky takim do të zhvillohet me fillim nga ora 20:45 në stadiumin e kryeqytetit “Fadil Vokrri”, ndërsa përkrahja pritet të jetë e madhe nga tifozët e Kosovës.


Etiketa:
Arivisti Company