Kryeministri i thërret liderët opozitarë në takim për të premten


E mërkurë, 19 Tetor 2022

PRISHTINË – Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka ftuar në takim liderët opozitarë.

Takimi është paraparë të mbahet të premten në ora 12.00.

Ky zhvillim pason nga vizita në Kosovë, e emisarit special amerikan për Ballkanin Perëndimor dhe çështje të tjera, Gabriel Escobar.

Etiketa: , , , ,
Të fundit