Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Kurti dhe Mustafa janë duke zhvilluar një takim këto momente

Prizren Post | 16:48 - 07.01.2020

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

PRISHTINË – Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dhe ai i LDK-së, Isa Mustafa janë duke zhvilluar një takim këto momente në objektin e Kuvendit të Kosovës.

Ata po takohen vetëm një ditë pasi që Kurti qe te Presidenti Hashim Thaçi për t’u konsultuar rreth mandatimit të kandidatit për kryeministër si hap i krijimit të Qeverisë.


Etiketa:

Bëni një koment