Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Labinot Tahiri, kandidat i AKR-së për kryetar të Ferizajt [video]

Prizren Post | 00:19 - 24.01.2017

Prishtinë – Pasi ka folur gjerë e gjatë për çështje të ndryshme të politikës sikurse demarkacioni me Malin e Zi, bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë dhe liberalizimin e vizave bashkë me integrimet evropiane, këngëtari Labinot Tahiri ka shpallur zyrtarisht kandidaturën e tij për kryetar të Ferizajt.

Ndiqni intervistën e plotë:


Etiketa:
Arivisti Company