Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Manchester United mposhtet 3-2 nga Brighton!

Prizren Post | 19:35 - 19.08.2018

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Manchester United tregoi se si një skuadër nuk duhet të mbrojë në ndeshjen që humbi me rezultatin 3-2 ndaj Brighton.

Skuadra e drejtuar nga Jose Mourinho pësoi 3 gola nga kundërshtari modest (Murray, Duffy dhe Gross me penallti), duke treguar se mbrojtja e “Djajve të Kuq” kishte nevojë për përforcime.

Për Manchester United shënuan Lukaku dhe Pogba me 11-metërsh.

Kështu, për United vjen humbja e parë në Premier League pas vetëm dy ndeshjesh të luajtura.


Etiketa:

Bëni një koment