Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Mblidhen deputetët, sërish hidhet gazi lotsjellës

Prizren Post | 00:42 - 24.10.2015

Prishtine – Deputetët opozitarë kanë hedhur sërish gaz lotsjellës në kuvend.

Ishte Albin Kurti ai që e ka gjuajtur edhe kësaj radhe.

Kjo ndodhi kur deputetët po ktheheshin brenda sallës së Kuvendit të Kosovës.

Aty ende po qëndron kordoni i sigurimit.

Opozita sulmon me shishe dhe gota kryeparlamentarin, Qeverinë dhe ministrat.


Etiketa:
Arivisti Company