Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Memli Krasniqi i thotë LDK-së: Kqyrni kush po del i dyti, se për vend të parë nime është e padiskutueshme!

Prizren Post | 10:46 - 24.02.2017

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Prishtinë – Ministri i Bujqësisë, Memli Krasniqi, njëherësh nënkryetar i PDK-së, ka ironizuar keq me Lutfi Hazirin dhe Bajram Gecajn, të cilët ditët e fundit e përsëriten refrenin “Do ta mposhtim PDK-në”.

Dytë këta, Krasniqi i ka quajtur ëndërrimtar dhe iu ka sugjeruar që të shohin kush po del i dyti në zgjedhje, se për vendin e parë është vërtet e padiskutueshme, ka shkruar Krasniqi në llogarinë e tij në Twitter.


Etiketa:

Bëni një koment

Arivisti Company