Meta del sot me propozime për zgjidhjen e krizës politike


E martë, 2 Korrik 2019

TIRANË – Presidenti Ilir Meta ka njoftuar një konferencë për mediet në lidhje me zgjedhjet e 30 qershorit.

Zyra e shtypit ka paralajmëruar se Meta do të dalë përpara medieve në orën 11:00 të paradites së sotme. Presidenti i Republikës do të japë propozimin e tij për zgjidhjen e krizës së rëndë politike dhe do të jetë i hapur për çdo pyetje!

“Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta do të dalë sot në një konferencë për shtyp në ora 11:00, në ambientet e Institucionit, për votimet socialiste të 30 qershorit. Ftohet media të jetë e pranishme edhe me transmetim LIVE!”, thuhet në njoftimin zyrtar.

Etiketa: , , , ,

Leave a Reply