Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Ministri Ismaili dhe Majlinda Kelmendi vënë gurthemelin e QMS-së

Prizren Post | 17:42 - 19.06.2018

Prishtinë – Në ambientet e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), të mërkuren e nesërme do të vihet gurthemeli i Qendrës së Mjekësisë Sportive dhe Klinikës së Mjekësisë Fizikale me Rehabilitim.

Në këtë ngjarje do të marrë pjesë ministri i Shëndetësisë, Uran Ismaili, i shoqëruar nga Kampionia Olimpike, Majlinda Kelmendi dhe sportistë të tjerë të të gjitha sporteve, njofton Klan Kosova.

Ngjarja: Gurë-themeli i Qendrës së Mjekësisë Sportive dhe Klinikës së Mjekësisë Fizikale me Rehabilitim.


Etiketa:
Arivisti Company