Momenti i përplasjes së Edita Tahirit me Hotin e Mustafën [video]


E premte, 30 Qershor 2017

Edita Tahiri ka kërkuar alokimin e mjeteve për zyrat e gjendjes civile në Zubin Potok, Zveçan e Leposaviq dhe ka akuzuar ministrin Hoti se nuk po ndan mjete për zbatimin e marrëveshjeve për tabelat e veturave.

[youtube PTV33YhPCbY]

Për të njëjtën çështje, Tahiri është përplasur verbalisht edhe me kryeministrin në largim, Isa Mustafa.

Etiketa: , ,
Të fundit