Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Nexhmedin Spahiu tregon kush e çoi në burg Azem Sylën

Prizren Post | 08:44 - 11.05.2016

Analisti dhe njohësi i rrethanave politike në vend, Nexhmedin Spahiu, ka thënë në Tribuna Channel se Azem Sylën e ka futur në burg partia që ai i ka takuar, PDK-ja.

Madje ai thotë se kjo nuk po ndodh vetëm me PDK, por kjo ka ndodhur edhe me partitë e tjera.

“Ky fakt nuk do ta dëmtojë PDK-në, por po e dëmton qëndrimi gjatë në pushtet”, tha Spahiu.


Etiketa:
Arivisti Company