Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Një person vdes pasi lëndohet në vendin e punës në Prizren

Prizren Post | 11:04 - 20.07.2018

Prizren – Një person ka ndërruar jetë pasi është lënduar ne vendin e tij të punës.

“Raportohet se viktima mashkull K/Shqiptar, në rrethana të pa njohura është lënduar në vendin e tij të punës”, thuhet në raportin e Policisë.

“Ai fillimisht dërgohet për tretman mjekësor në qendrën spitalore rajonale Prizren e më pas edhe në QKUK-, ku edhe ka ndërruar jetë”.

“Rastit ju kanë përgjigjur njësitet relevante policore. Me vendimin e prokurorit rasti iniciohet dhe mbetet të hetohet”, njofton Klan Kosova.


Etiketa:
Arivisti Company